Цвркут дана – tweet of the day: Zoran Čičak @zorancicak

Screenshot_2019-12-28 (1) Zoran Čičak на Tвитеру „-Jbg, moram u NATO, Palmer mi stego jaja -Mene juri GRU za Nebojšu, a CIA[...]

-Јбг, морам у НАТО, Палмер ми стего јаја.
-Мене јури ГРУ за Небојшу, а ЦИА за Андреја.
-А ја под истрагом оне Румунке, кад је нисам продао као Молдавку.

-Да ратујемо опет?
-Јбт, бомбардоваће нас у камено доба!
-А и за бизнис је лоше.

-Па шта да радимо?
-Да се туку у скупштинама!