Одбојкашице Србије убедљиве на почетку ОИ

eko-Cene-skolskog-pribora__620x0

Српске одбојкашице (Фото: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU)

Одбојкашице Србије убедљивом победом су започеле олимпијски турнир у Токију, пошто су у првом колу А групе савладала Доминиканску Републику 3:0 (25:18, 25:12, 25:20).

Блистала је Тијана Бошковић са 28 поена, а Милена Рашић освојила је 10, наводи Танјуг.

Одбојкашице Србије, актуелне олимпијске вицешампионке, наредни меч играју у уторак против домаћина Јапана, од 7.20 по српском времену.

[table id=1 /]



Зашто су Срби на Олимпијским играма обучени у заставу Хрватске?

BONUS VIDEO: