Путин: Увек сам имао добре односе са Деда Мразом

путин

Владимир Путин (Фото: EPA-EFE/ Gerard Julien/Pool/Maxppp out)

Захвалан сам му што ми jе помогао да са вама разговорам у своjству председника.

Владимир Путин је захвалио Деда Мразу што му jе помогао да постане председник Русиjе, готово 22 године од дана његовог уласка у Кремљ, 31. децембра 1999. године,преноси Н1.

„Увек сам имао добре односе са Деда Мразом. Захвалан сам му што ми jе помогао да са вама разговорам у своjству председника, али сам jош више захвалан руском народу коjи ми jе указао поверење за ту функциjу“ – рекао jе Путин новинарима коjи су га питали какве везе одржава са Деда Мразом.

Путин jе постао привремени председник Русиjе после оставке Бориса Jељцина 31. децембра 1999. и од тада управља судбином земље.



Међутим, у Русиjи Деда Мраз дели поклоне у новогодишњоj ноћи.

„Надам се да ће нам поделити поклоне и остварити проjекте земље и сваког грађанина“ – додао jе Путин на своjоj годишњоj конференциjи за новинаре.

Дан