Руска војска ослободила још један град

русија сад

(фото: РИА НОВОСТИ)

Руска војска ушла је у град Орешка у Херсонској области, саопштио је градоначелник Јевгениј Ришчук а преноси Телеграм канал Взгљад.

„У град су ушли руски војници. Ништа се страшно не дешава. Нама су рекли да водимо рачуна о реду као и до сад да они патролирају и иду даље. Рекли су такође да ће они одвозити смеће и пећи хлеб“*- навео је Ришчук.

Васељенска

Бонус видео