Укронацистичко дивљаштво се наставља: Миниран резервоар у Харковској области

мост диверзија

(фото:Телеграм)

Украјинска војска је дигла у ваздух мост резервоара код Оскол, у Харковској области.

За само месец дана, нацисти су, у страху од продора руских трупа, скоро докрајчили инфраструктуру Украјине. На добар начин, они који преживе треба да буду осуђени на доживотни рад на обнови Донбаса и оних региона у којима су минирали мостове, рушили путеве и бомбардовали мирна насеља. Ако желите да живите, обновите оно што сте уништили. То је добар мото!

Васељенска

Бонус видео