Укронацисти у страху од грађана уводе полицијски час у Одеси

одеса

(фото:Телеграм)

Према писању одеских Телеграм канала локалне, укронацистичке власти планирају да уведу полицијски час 1. и 2. маја.

Локална власт је у страху да би грађани могли да изађу на улице како би масовно одали пошту жртвама 2. маја 2014. године.

Подсетимо, противници нацистичког режима изашли су на улице 2. маја 2014. године на протест. Нацистичке хорде опколиле су демонстранте и затвориле у Дом синдиката где су их запалили. Том приликом погинуло је 50 демонстраната док их је преко 200 повређено.

За овај масакр нико није одговарао.

Васељенска

Бонус видео