Државни органи Белорусије биће активнији у пружању електронских услуга.

србија-и-белорусија

Државни органи Белорусије биће активнији у пружању електронских услуга.

Председнички указ предвиђа низ новина у области информационих и комуникационих технологија.

Уредбом се истиче да ће се у раду одељења користити Јединствени систем за идентификацију физичких и правних лица.

Предвиђено је да сви одељењски системи за електронско управљање документима буду повезани са системом Одељењске архиве до 1. јуна наредне године.

Васељенска

Бонус видео