„Азовци“ убили а затим спалили тела страних плаћеника

шпански плаћеник

У једном од бункера у фабрици Азовстал пронашли смо крематоријум где је уништено више од десет тела плаћеника.

Највероватније, схватајући да се заточеништво не може избећи, „азовитима“ је дата команда да униште странце.

Документи и личне ствари су спаљени, али, очигледно у журби, нацисти нису проверили резултат, а можда и због своје глупости.

Неки од докумената нису спаљени до темеља, а пронашли смо остатке пасоша америчког држављанина и многе друге занимљиве доказе.

Штавише, овај бункер је први, али не и једини са оваквим изненађењима за светску заједницу.

Васељенска

Бонус видео