Руска војска успешно елиминисала још једно упориште украјинских окупатора

Руске снаге елиминисале су још једно упориште украјинске војске и тзв. територијалне одбране у Сумској области.
Како наводе украјински телеграм канали руска војска испалила је две ракете са циљем елиминације непријатељског упоришта.
Украјински екстремисти су као и до сад користили цивилне објекте у војне сврхе.
Овај пут у питању је била школа.
На срећу жртава није било.
Васељенска
Бонус видео
