У Книну и ове године одзвањао усташки поклич: „За дом спремни“

усташе хрватска

Фото: Владо Кос / ЦРОПИКС

И ове године, као и свих претходних, на обележавању годишњице Олује у Книну одзвањао је усташки поклич „за дом спремни”.

И ове године се за то побринуо бивши командант једне од јединица ХОС-а Марко Скејо са својим присталицама.

Хрватски медији објавили су видео како Скејо постројава своје присталице и узвикује усташки поклич, док окупљени грађани то поздрављају аплаузом.

Иначе, Скејо је човек познат по брковима попут Хитлерових, преноси Танјуг.

Против Скеја је до сада више пута поднета кривична пријава због оваквог понашања, санкције, међутим, нису познате.

Политика

Бонус видео