ШТА ЈЕ СЛЕДЕЋЕ: У Немачкој након ЛГБТ и „зоофили“ траже своја права

немачкој, немачка

(Фото: Steve_Allen/Depositphotos)

Након ЛГБТ содомита који су се посебно активирали последњих месеци, и против чијег парадирања се Србија бори свим својим снагама у Европи се демократија шири.

Наиме после ових содомита дошли су на ред и други. У питању су зоофили који су одржали акцију протеста у Немачкој.

Смисао акције изразио је један од њих.

„Лакше ми је да спавам са животињом него са човеком.

Питање је само шта је следеће на реду за легализацију. Некрофилија или канибализам.

Васељенска

Бонус видео