Сирене у Зубином Потоку: Чуле се две експлозије, чланови изборне комисије уз полицију насилно ушли у зграду општине

сирене зубин поток
Сирене у Зубином Потоку огласиле су се након што су чланови општинске изборне комисије у Зубином Потоку у пратњи косовске полиције насилно после 12 часова ушли у зграду општине Зубин Поток, због чега су се побунили грађани који су се ту затекли.
[irp]Чуле су се две експлозије, а чланови општинске изборне комисије и припадници косовске полиције изашли су из зграде општине.
Према ономе што се сазнало на лицу места, чланови општинске комисије уз асистенцију припадника полиције насилно су упали у просторије општине, обили врата и заменили браве, пре него што су напустили зграду.Сирене се и даље чују.
Бонус видео
