Страдао радник у Шапцу, упао у окно које је предвиђено за лифт

дописник полиција

дописник полиција

Шездесетједногодишњи радник погинуо је на градилишту у Шапцу када је упао у окно које је предвиђено за лифт.

Дежурној служби шабачке полиције око 15 часова и 20 минута пријављено је да је у Улици краља Милана 50, у згради која је у процесу изградње, радник упао у окно које је предвиђено за лифт.

Радник је настрадао на лицу места.

Увиђај је у току.

РТС

Бонус видео