Око 300 бораца ОМОН-а из Чеченије отишло је у зону специјалне операције

кадиров, Тело чеченског тинејџера

Лидер руске републике Чеченије Рамзан Кадиров (EPA-EFE/ALEXEY NIKOLSKY/SPUTNIK/KREMLIN)

Око 300 бораца ОМОН-а из Чеченије отишло је у зону специјалне операције.

Око 300 бораца ОМОН-а из Чеченије отишло је у зону специјалне војне операције, рекао је шеф републике Рамзан Кадиров.

„Данас је око 300 бораца интервентне полиције Ахмат-1 Националне гарде Чеченске Републике кренуло у помоћ својој браћи на линији фронта са међународног аеродрома Грозни који носи име хероја Русије Ахмат-Хаџи Кадирова“ , написао је он на Телеграму. .

Он је нагласио да је сваки од бораца спреман да „искорени проклету појаву звану сатанизам“.

Шеф Чеченије је раније током директне линије рекао да ће чеченска војска у зони НВО  спровести другу фазу одвојене операције  под називом „Одмазда“, која би била тежа.

Васељенска

Бонус видео