НАЈМАЊЕ ОСАМ МРТВИХ У ШКОЛИ НА ВРАЧАРУ: Претпоставља се да је седмак који је починио масакр био под дејством наркотика

Врачару

Полиција и хитна помоћ окружиле основну школу Владимир Рибникар на Врачару где се десила пуцњава (Фото: Принтскрипт)

У ОСНОВНОЈ школи „Владислав Рибникар“ на Врачару јутрос нешто пре девет сати ученик седмог разреда запуцао је на другаре и обезбеђење.

Дечак (14) пуцао је у школи „Владислав Рибникар“ на Врачару и том приликом убио је најмање осам особа. Убијени су били у ходнику школе, сазнају Новости

Међу повређенима има и животно угрожених. Седмак који је починио масакр био је под утицајем наркотика. Иначе је узоран ђак и, како сазнајемо, дете је здравствених радника.

Ускоро опширније

БОНУС ВИДЕО: