Представници пољопривредника који протестују стигли на састанак у Владу Србије

пољопривреда трактор

Pixabay

Представници пољопривредника који су ових дана протестовали на више места у Србији, дошли су данас пре подне у зграду Владе Србије, где ће се, како је раније најављено, састати са премијерком Аном Брнабић, министарком пољопривреде Јеленом Танасковић и министром финансија Синишом Малим.

Како јавља репортер Танјуга, на састанак су дошли представници Иницијативе за опстанак пољопривредника Србије, Удружења произвођача млека „Наше млеко – Мачва”, Пољопривредних произвођача Суботице, Удружења пољопривредника „Стиг” из Пожаревца, Удружења „За спас и опстанак сточара западне Србије”, Удружења пољопривредника Баната и Произвођача млека Шумадије и Поморавља.

БОНУС ВИДЕО: