„Велесила“ се уплашила: Израел се извињава Египту због напада

израел

израел

„Велесила“ се уплашила: Израел се извињава Египту због напада.

Израелска војска контактирала је своје египатске колеге и извинила се због инцидента са пуцњавом на граници.

Ово је изјавио портпарол израелских одбрамбених снага Данијел Хагари.

„Разговарали смо са нашим египатским колегама и изразили жаљење. Ово је грешка, ми ћемо проучити како се то догодило и обавестити Египћане о томе“, рекао је он, преноси ТАСС.

Раније је израелска војска известила да је израелски тенк  случајно пуцао  на египатски пункт, који се налази у близини границе.

Египатски граничари су лакше повређени .

Васељенска

Бонус видео