„Велесила“ се уплашила: Израел се извињава Египту због напада

израел
„Велесила“ се уплашила: Израел се извињава Египту због напада.
Израелска војска контактирала је своје египатске колеге и извинила се због инцидента са пуцњавом на граници.
Ово је изјавио портпарол израелских одбрамбених снага Данијел Хагари.
„Разговарали смо са нашим египатским колегама и изразили жаљење. Ово је грешка, ми ћемо проучити како се то догодило и обавестити Египћане о томе“, рекао је он, преноси ТАСС.
Раније је израелска војска известила да је израелски тенк случајно пуцао на египатски пункт, који се налази у близини границе.
Египатски граничари су лакше повређени .
Васељенска
Бонус видео
