Њих неко пита:Стејт департмент је саопштио да САД изборе у Белорусији сматрају фиктивним

(Фото: P Photo / Luis M. Alvarez)
Њих неко пита:Стејт департмент је саопштио да САД изборе у Белорусији сматрају фиктивним.
У саопштењу објављеном на сајту Стејт департмента наводи се да САД осуђују изборе.
Према речима Милера, избори су одржани „у атмосфери страха“, тако да се изборни процес „не може назвати демократским“.
Раније је објављено да је белоруски председник Александар Лукашенко гласао на изборима.
Излазност је била скоро 73%.
Васељенска
Бонус видео
