Милогорци опет на мукама: Тробојка у Херцег Новом за Дан државности

Милогорци опет на мукама: Тробојка у Херцег Новом за Дан државности.
Милогорски медији поново су данас на мукама. Наиме данас се обележава 13. јул Дан државности Црне Горе али, на жалост милогораца у многим општинама или није обележен или је обележен на начин који се милогорцима не свиђа,
Како се може видети по њиховим медијима највећу кукњаву изазвала је тробојка у Херцег Новом као и Мојковцу.
Истовремено, у Будви овај празник није обележен а у Никшићу је обележен скромно, иако су најављене манифестације скромност се огледа у броју присутних.
Васељенска
Бонус видео
