Милогорци опет на мукама: Тробојка у Херцег Новом за Дан државности

тробојка у Херцег Новом

Милогорци опет на мукама: Тробојка у Херцег Новом за Дан државности.

Милогорски медији поново су данас на мукама. Наиме данас се обележава 13. јул Дан државности Црне Горе али, на жалост милогораца у многим општинама или није обележен или је обележен на начин који се милогорцима не свиђа,

Како се може видети по њиховим медијима највећу кукњаву изазвала је тробојка у Херцег Новом као и Мојковцу.

Истовремено, у Будви овај празник није обележен а у Никшићу је обележен скромно, иако су најављене манифестације скромност се огледа у броју присутних.

Васељенска

Бонус видео