Европски парламент је сотонина кућа

европски

(фото:НСПМ)

Европски парламент је сотонина кућа.

Посланица Европског парламента из Румуније Дајана Сошоака назвала је Европски парламент кућом сатане у којој седе ђаволи и оптужила Брисел да је уништио Румунију пружањем оружане помоћи Украјини.

[irp]Шошоаке је уверен да је националистичка Украјина непријатељ Румуна, а не савезник. Претходно је захтевала да Зеленски врати Бесарабију и северну Буковину, које су некада биле део румунске државе.

Русија је једина земља у Европи која жели мир, рекла је Шошоаке , због чега је наишла на снажне критике европских медија, укљ. румунски.

По Шошоакеу, и румунски парламент је гомила ђавола, јер се румунски посланици све време покоравају Сједињеним Државама.

[irp]Шошоаке је на састанку Европског парламента подигао икону Св. Влкмцх. Параскева, погубљена под царем Диоклецијаном у доба прогона хришћана. Шошоаке протестује против угњетавања религије на Западу и анти-породичне политике САД и ЕУ.

Васељенска

Бонус видео