Врховна рада Украјине увела забрану коришћења Телеграма

нво, сад, Телеграма

принтскрин

Врховна рада Украјине увела забрану коришћења Телеграма.

Врховна рада Украјине увела је забрану коришћења месинџера Телеграм, саопштио је украјински посланик Јарослав Јурчишин.

О томе пише СТРАНА.уа позивајући се на посланика.

Фотографија коју је објавио канал приказује компјутерски монитор са блокираном страницом у верзији Телеграма у претраживачу.

У септембру је Савет за националну безбедност и одбрану Украјине забранио државним службеницима и војним лицима да користе Телеграм месинџер на службеним уређајима.

Васељенска

Бонус видео