Врховна рада Украјине увела забрану коришћења Телеграма

принтскрин
Врховна рада Украјине увела забрану коришћења Телеграма.
Врховна рада Украјине увела је забрану коришћења месинџера Телеграм, саопштио је украјински посланик Јарослав Јурчишин.
О томе пише СТРАНА.уа позивајући се на посланика.
Фотографија коју је објавио канал приказује компјутерски монитор са блокираном страницом у верзији Телеграма у претраживачу.
У септембру је Савет за националну безбедност и одбрану Украјине забранио државним службеницима и војним лицима да користе Телеграм месинџер на службеним уређајима.
Васељенска
Бонус видео
