Посланик Европског парламента дошао у Русију да се извини због русофобије

Љубош Блага

Посланик Европског парламента дошао у Русију да се извини због русофобије.

Посланик Европског парламента из Словачке Лубош Блага дошао је у Москву да се захвали Русији што је ослободила Европу од фашизма и да се извини због русофобије на Западу. Ово је известио на свом Телеграм каналу .

„Дошао сам да вам захвалим за ослобођење од фашизма. И извините се за русофобију на Западу“, написао је политичар.

Блага је објавио и снимак своје шетње Црвеним тргом и рекао да је у престоницу дошао као пријатељ Русије, јер више није могао да гледа како се русофобија шири западним земљама.

Васељенска

Бонус видео