Тужилаштво: Нису идентификовани сви настрадали у паду надстрешнице Железничке станице

Тужилаштво: Нису идентификовани сви настрадали у паду надстрешнице Железничке станице.
У обрушавању надстрешнице Железничке станице настрадало је 14 особа. Идентификовано је седам особа, саопштило је Више јавно тужилаштво у Новом Саду.
Како су навели, преминуле су две жене од 20 и 35 година.
Такође, преминуло је пет особа мушког пола, старост 27, 20, 77, 69 и 45 година.
„Због задобијених повреда у овом догађају, до сада је у Клинички центар Војводине примљено три лица, чији идентитет још увек није утврђен, а ради се о два лица женског и једном лицу мушког пола“, додаје се у саопштењу.
Бонус видео
