Две ракете пале у двориште Нетањахуове резиденције

иран, израел

Бењамин Нетањаху (Фото: EPA/ ABIR SULTAN)

Две ракете пале у двориште Нетањахуове резиденције.

Две бакље пале су у двориште резиденције израелског премијера Бењамина Нетањахуа у граду Цезареји, преноси лист Тајмс оф Исраел позивајући се на податке полиције и израелских снага опште безбедности (Шин Бет).

Појашњава се да су два лансирања ракета забележена у 19.30 по локалном времену (20.30 по московском) у правцу резиденције премијера Израела.

„Две ракете испаљене на приватну резиденцију премијера Бењамина Нетањахуа у Цезареји пале су у двориште виле. Није причињена штета. Шеф владе и чланови његове породице нису били код куће у време инцидента“, наводи се у заједничком саопштењу полиције и Шин Бета.

Израелска полиција и Снаге опште безбедности започеле су заједничку истрагу о околностима инцидента. Појашњава се да је реч о озбиљном инциденту, који се оцењује као опасна ескалација, па ће бити предузете све мере да се починиоци пронађу.

Васељенска

Бонус видео