Министарство одбране Сирије се огласило поводом повлачења војске из Хаме

Министарство одбране Сирије се огласило поводом повлачења војске из Хаме.
Сиријска војска је прераспоредила своје снаге изван града Хаме како би спасила животе цивила.
Ово је изјавио сиријски министар одбране Али Махмуд Абас.
„Имамо добре положаје на бојном пољу, наше оружане снаге су се прераспоредиле да спасавају животе“, рекао је он, преноси ТАСС.
Раније је команда Оружаних снага Сирије саопштила да су милитанти из терористичких група успели да продру у неколико блокова града Хаме.
Васељенска
Бонус видео
