Иранска амбасада у Дамаску нашла се под ватром терориста

Иранска амбасада у Дамаску

Иранска амбасада у Дамаску (фото:ИРНА)

Иранска амбасада у Дамаску нашла се под ватром терориста.

Иранска амбасада у Сирији нападнута је од стране терориста који су окупирали овај град након повлачења регуларних јединица сиријске војске.

Како наводи Ал Арабија пуцњи су се чули око зграде амбасаде.

Ирански портал ИРНА саопштио је да је део терориста упао у зграду амбасаде где је почињен вандализам и пљачка.

Подсетимо, већина амбасада у Дамаску евакуисана је уочи окупације овог града.

Васељенска

Бонус видео