Белорусија евакуисала своје дипломате из Сирије

Белорусија

Белорусија евакуисала своје дипломате из Сирије.

Све белоруске дипломате напустиле су Сирију, саопштила је прес служба Министарства спољних послова Белорусије.

О томе пише БЕЛТА .

Министарство спољних послова Белорусије изразило је захвалност руским колегама који су обезбедили повратак белоруских дипломата.

Раније је руска страна одлучила да евакуише део особља страних мисија у Дамаску.

Васељенска

Бонус видео