Израел затворио амбасаду у Ирској

Израел
Израел затворио амбасаду у Ирској.
Израел је затворио своју амбасаду у Ирској, наводећи као разлог „антисемитске акције“ у Даблину.
Ово је објавио Тајмс оф Израел.
„Ирска је прешла све црвене линије у својим односима са Израелом“, рекао је израелски министар спољних послова Гидеон Саар, преноси публикација.
Израелско министарство спољних послова је пре тога опозвало свог амбасадора у Шпанији због одлуке да призна Палестину .
Британски дипломатски представник Марк Смит поднео је оставку у знак протеста против наставка испоруке оружја Израелу .
Васељенска
Бонус видео
