Професори у блокади примају плате

блокада београда на води

блокада београда на води

Професори у блокади примају плате.

Професори који су се придружили делу студената у блокадама на факултетима наставили су да редовно примају плату иако не раде.

На ову чињеницу указао је професор Филозофског факултета Владимир Вулетић који каже да су плате исплаћене редовно.

„Има ту један проблем, кад би сад неки тамо блокирали институцију као што је Министарство финансија, ми не бисмо примали плату, сад је примамо а не радимо. Говорим о професорима који су примили плату и за новембар и за децембар, све како треба а нисмо радили“ – рекао је Вулетић.

Политика

Бонус видео