Сви антисрби на окупу! Исламиста Рамо Исак подржао протесте и поручио да Вучићу никад неће опростити што није признао лажни геноцид у Сребреници

Рамо Исак

Рамо Исак

Сви антисрби на окупу! Исламиста Рамо Исак подржао протесте и поручио да Вучићу никад неће опростити што није признао лажни геноцид у Сребреници.

[irp]Исламиста Рамо Исак подржао антисрпски протесте у Србији!

Рамо Исак, федерални министар полиције који је својевремено индиректно најавио хапшење Милорада Додика, подржао је насилне протесте у Србији и поручио да председнику Србије Александру Вучићу никад неће опростити штоније признао лажни геноцид у Сребреници!

“ Отпор који си лично Александре Вучићу пружао усвајању Резолуције о геноциду у Сребреници у Генералној скупштини УН-а је отпор историјским чињеницама и истини. А да си склон пружању отпора истини то је већ свима добро познато. Ти живиш лаж. Твој режим је утемељен на лажи. Лажеш о геноциду у Сребреници, лажеш суседе, лажеш међународну заједницу, а понајвише лажеш српски народ који живи у Републици Србији“ – рекао је, без имало блама, Исак.

Бонус видео