ХАОС на Божају: Шиптари се побили, црногорска полиција смогла снаге да реагује

(фото:РТЦГ)
ХАОС на Божају: Шиптари се побили, црногорска полиција смогла снаге да реагује.
Држављанима Албаније Ф.Р. и Ј.Т. подгоричко ОДТ одредило је задржавање до 72 сата.
Терете се за насилничко понашање у стицају са тешком телесном повредом.
„Осумњичени су јуче на граничном прелазу Божај напали оштећеног Ј.М. због неспоразума поводом транзитних папира за шпедицију. Ј.Т. је с леђа рукама око струка држао оштећеног, а за то време му је осумњичени Ф.Р. задавао ударце, наневши му тешку повреду у виду фрактуре носа“, навели су из ОДТ.
Подсетимо, црногорска полиција већ више од једне деценије не сме ни да уђе у чисто етничка албанска насеља у Тузима и Улцињу.
Васељенска
Бонус видео
