Кнежевић о хакерском нападу на Монстат: Опет је неко ишао на порно сајтове

Милан Кнежевић
„Опет је неко ишао на порно сајтове“, написао је лидер ДНП Милан Кнежевић на мрежи Икс, осврћући се на хакерски напад који је претрпјела Управа за статистику (Монстат).
Нама се, како је казао, више исплати да државне службенике умјесто на приправнички, шаљемо на студијско путовање у Амстердам и Улицу Црвених фењера.
„Или да у буџету предвидимо ставку: Порнхуб – хакерске активности“, казао је Кнежевић.
Да су се, наводи он, бар мало „омрсили“, па да човјек и не жали да плати откуп.

ИН4С
Бонус видео
