Полиција се огласила након напада на аутобус који се враћао са скупа у Сремској Митровици

муп србије

Полиција се огласила након напада на аутобус који се враћао са скупа у Сремској Митровици.

Полицијској управи у Сремској Митровици пријављено је да је на изласку из насеља Кузмин, подручје Сремске Митровице, непозната особа каменом оштетила бочно стакло аутобуса из Републике Српске, који се враћао са скупа у Сремској Митровици.

Обавештено је Основно јавно тужилаштво у Сремској Митровици, које се изјаснило да се ради о кривичном делу уништење и оштећење туђе ствари.

Полицијски службеници предузимају потребне мере из своје надлежности на утврђивању околности овог кривичног дела и откривању учиниоца.

Телеграф.рс

Бонус видео