Полиција ушла у Фудбалски савез Србије!

Полиција ушла у Фудбалски савез Србије!
Управа криминалистичке полиције већ неколико дана је у просторијама Фудбалског савеза Србије на Теразијама 35, где данима „чешља папире“ и проверава документацију везану за пословање Савеза.
Како је пренео Спорт клуб, незванично је реч о провери пословања српске куће фудбала у претходним годинама и проверава се да ли је било злоупотребе у раду.
Проверили смо ову информацију и у Фудбалском савезу Србије, али нико није био доступан за коментар.
Да ли је ова информација повезана са наводном тужбом коју је недавно поднео бивши генерални секретар Јован Шурбатовић против ФСС, тражећи огромну одштету, остаје да се види… Након тога је у неколико медија објављена серија текстова о наводним злоупотребама које је он обављао, па не би било изненађење да је тужилаштво одлучило да све то и провери.
Телеграф.рс
Бонус видео
