Нови детаљи о нападу на министра Селаковића

(фото:Ало.рс)
Нови детаљи о нападу на министра Селаковића.
Министар културе Никола Селаковић претучен је вечерас у Београду.
Ову информацију саопштио је главни уредник Информера Драган Ј. Вучићевић.
Како је казао, министар Селаковић је ишао у посету родитељима и тада су га насилници пресрели и физички напали.
„Антисрпски екстремисти претукли су министра Николу Селаковића. Нападнут је на Црвеном крсту, он се сада налази код лекара, утврђује се степен његових повреда након чега ће отићи у полицију и поднети пријаву“ – казао је Вучићевић.
Селаковић је нападнут испред зграде где живе његови родитељи. Хулигани у га најпре вређали а онда и физички напали.
Полиција трага за нападачима.
Информер
Бонус видео
