Нови детаљи о нападу на министра Селаковића

Министар Никола Селаковић у Пионирском парку

(фото:Ало.рс)

Нови детаљи о нападу на министра Селаковића.

Министар културе Никола Селаковић претучен је вечерас у Београду.

Ову информацију саопштио је главни уредник Информера Драган Ј. Вучићевић.

Како је казао, министар Селаковић је ишао у посету родитељима и тада су га насилници пресрели и физички напали.

„Антисрпски екстремисти претукли су министра Николу Селаковића. Нападнут је на Црвеном крсту, он се сада налази код лекара, утврђује се степен његових повреда након чега ће отићи у полицију и поднети пријаву“ – казао је Вучићевић.

Селаковић је нападнут испред зграде где живе његови родитељи. Хулигани у га најпре вређали а онда и физички напали.

Полиција трага за нападачима.

Информер

Бонус видео