У току велики сајбер напад на платформу Икс

(фото.РТРС)
У току велики сајбер напад на платформу Икс.
Амерички милијардер и технолошки предузетник Илон Маск изјавио је да је његова друштвена мрежа Икс под масивним сајбер нападом или велике групе или државе.
„Постојао је, односно и даље постоји, масиван сајбер напад на Икс. Нападају нас сваки дан, али то је урађено са много ресурса. Укључена је или велика, координисана група или држава“ – навео је Маск.
Специјализовани онлајн сервис Даундетектор саопштио је да је више од 40.000 корисника пријавило прекид на платформи Икс и тај број наставља да расте.
РТРС
Бонус видео
