Израел и САД одржаће „стратешке“ преговоре о Ирану

Израел и САД

(фото:РТ)

Израел и САД одржаће „стратешке“ преговоре о Ирану.

Очекује се да ће делегација Израела почетком следеће недеље посетити Сједињене Америчке Државе како би учествовала у стратешким консултацијама о Ирану, преноси портал Axios позивајући се на изворе у владама двеју земаља.

Како се наводи, израелску делегацију предводиће водећи саветници премијера Бенјамина Нетањахуа, а у њеном саставу биће и високи представници више ресора.

Раније је исти портал известио да је амерички председник Доналд Трамп дао Ирану рок од два месеца за закључење новог нуклеарног споразума.

Васељенска

Бонус видео