16. жртва трагедије у Новом Саду: Преминуо младић (18) који је повређен у паду надстрешнице

преминуо

NewsMax Balkan

Тинејџер (18) из Змајева, који је тешко повређен приликом пада надстрешнице у Новом Саду 1. новембра, преминуо је на Војномедицинској академији (ВМА), незванично сазнаје Newsmax Балканс.

Пацијент је, да подсетимо, примљен је на ВМА након збрињавања у Универзитетском клиничком центру Војводине где му је стање било непромењено, али критично.

Он је, нажалост, 16. жртва пада надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду.

Борба за живот трајала је четири месеца и 20 дана.