У току полицијска акција „Вихор“ у Обреновцу: У Дому здравља се појавио исечен мушкарац, потрага за нападачима!

бору

(фото:Дамир Дервишагић/Еспресо.рс)

У току полицијска акција „Вихор“ у Обреновцу: У Дому здравља се појавио исечен мушкарац, потрага за нападачима!

Око 16 часова је у Дом Здравља у Обреновцу примљен мушкарац са посекотинама на телу.

Он је навео да су га напала тројица непознатих мушкараца.

Мушкарац је превезен у Ургентни центар у Београду, а како сазнајемо, у стабилном је стању.

На снази је полицијска акција Вихор.

Еспресо.рс

Бонус видео