Вучић о новом мандатару

FOTO TANJUG/ JOVANA KULAŠEVIĆ
Председник Србије Александар Вучић налази се у посети Топличком и Јабланичком округу, а добио је питање о новом мандатару.
– Чекам да ми јаве блокадери, Ђилас, Понош, Алексић и Јовановић. Чим ме они обавесте, ето мене да вам јавим ко је. А што се тиче других људи који на озбиљан начин размишљају, мислим да су троје или четворо кандидата. Разговараћу кад се вратим из Брисела, са политичким странкама и онима који имају већину. Ко је заинтересован разговараћемо, нећемо да правимо циркус. Питаће ме за савет, чуо сам да имају 3,4 канидата – рекао је Вучић.
новости
