Иран одговорио САД: У случају агресије напашћемо базу Дијего Гарсија

(фото:Газета.ру)
Иран одговорио САД: У случају агресије напашћемо базу Дијего Гарсија.
Иранске оружане снаге спремне су да изведу ударе на америчку базу Диего-Гарсија у Индијском океану уколико Сједињене Државе покажу знаке агресије.
Како наводи The Telegraph, „Техеран ће ударити на заједничку америчко-британску поморску базу Диего-Гарсија као одговор на било какав напад САД“.
Подсетимо, амерички председник Доналд Трамп је раније запретио Ирану бомбардовањем уколико не буде постигнут договор којим би Техеран одустао од развоја нуклеарног оружја.
В.Т./Васељенска
Бонус видео
