ЈЕЗИВА СЦЕНА У ЗАГРЕБУ Хрват изгубио бубрег током утакмице

(фото:Глас Српске)
ЈЕЗИВА СЦЕНА У ЗАГРЕБУ Хрват изгубио бубрег током утакмице.
Голман хрватског четвртолигаша ФК Поникве Бруно Петрчић, тешко се повредио у утакмици нижелигашког купа против Кустошије, јављају хрватски медији.
Петрчић ју после једног дуела пукао бубрег, те је хитно превезен у болницу. На жалост, бубрег је морао бити одстрањен.
„Наш голман Бруно Петрчић – Биби тешко се повредио током јучерашње утакмице Купа ЗФС-а против ФК Кустошије. У једном од дуела дошло је до распрснућа бубрега, а након хитне медицинске интервенције ноћас му је нажалост орган хируршки одстрањен. Упркос озбиљној повреди, сви који познају Бибија знају да се не предаје. Прави је борац и фајтер – већ се небројено пута враћао на терен након повреда брже него што је ико очекивао, сваки пут јачи и спремнији. Цео клуб, стручни штаб, саиграчи и навијачи су уз тебе, Биби. Вратићеш се ти још јачи, а ми те чекамо – кад год ти будеш спреман. Држи се, легендо“ – понос си Поникви!“, објавио је клуб на друштвеним мрежама.
Спорт-ало.рс
Бонус видео
