ПУКЛА БЛОКАДА! Економски факултет у Београду и ФОН крећу са радом

економски факултет

ПУКЛА БЛОКАДА! Економски факултет у Београду и ФОН крећу са радом.

Скандалозне блокаде на Универзитету у Београду дошле су до краја! Економски факултет и Факултет организационих наука (ФОН) јуче су донели историјске одлуке које су пукле блокаду која је парализовала универзитет!

Од понедељка, 19. маја, оба факултета крећу са наставом на даљину – и то је крај блокада!

На Економском факултету 83 професора гласало за ову одлуку, а само 9 је било против, док је на ФОН-у 100 професора подржало прекид блокаде, а 12 их је било против!

Овим су највећи факултети на Београдском универзитету, који су већ дуго времена били епицентар протеста, донели историјску одлуку која означава крај хаоса и повратак у нормалу!

Након што су се два најважнија факултета повукла из блокаде, нема више разлога за протесте. Студенти који су упорно блокирали факултете, и даље се питају шта ће бити са њиховим политичким амбицијама сада када је систем поново покренут.

Ово је највећи пораз за блокадере и њихове радикалне идеје. Универзитет је поново отворен, а студенти могу да се врате на наставу – без више политичких игара и протеста!

Ало.рс

Бонус видео