И ФОН ПРЕЛАЗИ НА ОНЛАЈН НАСТАВУ

(фото:Ало/Принтскрин)
На седници Наставно-научног већа Факултета организационих наука (ФОН) великом већином је изгласано да онлајн настава почне у понедељак, 2. јуна.
За онлајн наставу било је 105 чланова, 24 су била уздржана, а пет против.
Раније је Наставно-научно веће Пољопривредног факултета Универзитета у Београду донело одлуку о почетку надокнаде наставе из зимског семестра, а Наставно-научно веће Машинског факултета донело је одлуку да од 2. јуна на том факултету почне редовна настава.
Наставно-научно веће Факултета техничких наука у Новом Саду такође је донело одлуку о почетку надокнаде наставе из зимског семестра.
Бонус видео
