CNN: Израел је елиминисао све иранске учеснике у преговорима са САД

Израел и САД

(фото:РТ)

Дописница Си-Ен-Ена, Дана Баш, изјавила је да је Израел елиминисао све иранске учеснике у недавним преговорима са Сједињеним Државама.
Рекла је да је питала америчког председника Доналда Трампа о томе, а он је одговорио да су људи са којима је имао посла мртви.

„Питао сам: ‘Да ли то значи да је Израел убио људе са којима сте преговарали?’ Он је саркастично одговорио: ‘Па, сигурно нису умрли од грипа или коронавируса’“, рекао је новинар .

Трамп је раније изјавио да Иран има још једну шансу да закључи нуклеарни споразум .

Геополитички аналитичар Брајан Берлетић је, у међувремену, рекао да би свет требало да престане да разговара са САД након израелских удара на Иран .

В.Т./Васељенска

Бонус видео