СИТУАЦИЈА У НЕПАЛУ И ДАЉЕ ХАОТИЧНА: ГОРИ КУЋА МИНИСТРА, ЗАТВОРЕНЕ ГРАНИЦЕ

Непал нереди

Ситуација у Непалу где су јутрос избили немири наводно због забране друштвених мрежа и даље је критична.

Војска која је претходно најавила успостављање реда почела је да излази из касарни и успоставила је ред на неким деоницама укључујући и аеродром главног града. међутим ситуација је и даље хаотична.

У међувремену демонстранти су запалили и вилу министра енергетике и претукли његову породицу, на удару се нашла и министарка енергетике.

Граница са Индијом на којој су такође избили нереди затворена је.

Претходно су попалили куће председника и многих министара као и већину државних институција.

В.Т./Васељенска