БОРКО СТЕФАНОВИЋ И ЊЕГОВА ЕКИПА ПЛАЧУ ОД СМЕХА ДОК ПРИЧАЈУ О СТРАДАЛИМА Да нисмо ухватили моменат, ни ми не би веровали

(фото:Ало/Принтскрин)
Иако смо сведоци тога да смо у последњих пар година имали протести са људским жртвама и у Европи, постоје они који се труде да то оповргну.
Борко Стефановић данас се у Скупштини Србије жестоко трудио да то оповргне.
Покушавао је на све начине да оповргне то што је Вучић рекао да смо у великим европским земљама имали протесте у којима је било 27 мртвих.
Иако смо и ми таксативно навели стравичне погибије људи у појединим земљама Европе током протеста, Борко је здушно покушавао да то демантује, па и да исмеје председника Вучића. Њему у знак подршке смејали су се и његови из странке, а само су сами испали смешни.
Лупетарао је да су „они проверили то што Вучић прича“ и да нема погинулих…
Смејао се и рекао „погинули су у Ираку, али Ирак не само да није у Европској унији, него није ни у Европи.
Ово је иначе моменат када је то изговарао:
Док се Борко батргао да оповргне оно што Вучић прича, док је као ђаче прваче показивао да зна где је шта (иако је поенту промашио) његови посланици плакали су од смеха. Па ви видите…
Ало.рс
