Експлозија у полицијској станици: Има мртвих

Мексико полиција

(фото:РТ)

У близини полицијске станице у општини Коахуајан у држави Мичоакан у Мексику догодила се експлозија, у којој су погинуле најмање две особе, а седам је повређено.

(Експлозија је до сада убила две особе и повредила седам“, саопштило је мексичко министарство безбедности .

Напомиње се да се тренутно спроводе истражне радње како би се утврдили узроци експлозије.

Раније у Пољској, један становник је парализовао железнички саобраћај у Познању, у Великопољском војводству, на неколико сати експлодирајући неколико петарди на железничким пругама .

В.Т./Васељенска