Трамп: Не занима ме судбина трговинског споразума САД, Канаде и Мексика

Трамп Мексико

(фото:УНИАН)

Председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је да му није посебно важно шта ће бити са споразумом о слободној трговини између САД, Канаде и Мексика, чији рок важења ускоро истиче.

„Његов рок истиче ускоро и није битно да ли ће постојати или не. Мислим да они то желе. Мене, искрено, није брига“, рекао је Трамп, а преноси РИА Новости.

Ову изјаву дао је током говора у фабрици компаније „Форд“ у савезној држави Мичиген.

Раније је агенција Bloomberg објавила да претње Доналда Трампа упућене Венецуели и Гренланду изазивају забринутост у Канади.

В.Т./Васељенска