Трамп: Не занима ме судбина трговинског споразума САД, Канаде и Мексика

(фото:УНИАН)
Председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је да му није посебно важно шта ће бити са споразумом о слободној трговини између САД, Канаде и Мексика, чији рок важења ускоро истиче.
„Његов рок истиче ускоро и није битно да ли ће постојати или не. Мислим да они то желе. Мене, искрено, није брига“, рекао је Трамп, а преноси РИА Новости.
Ову изјаву дао је током говора у фабрици компаније „Форд“ у савезној држави Мичиген.
Раније је агенција Bloomberg објавила да претње Доналда Трампа упућене Венецуели и Гренланду изазивају забринутост у Канади.
В.Т./Васељенска
