ПОЛИО БЕНЗИНОМ, ПА ЗАПАЛИО ДВА АУТОМОБИЛА Ухапшен мушкарац на Новом Београду

(фото:Илустрација)
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати.
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, ПС Нови Београд, у сарадњи са Трећим основним јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Н. Г. (1960) ) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела изазивање опште опасности и угрожавање сигурности.
Он се сумњичи да је данас у Првомајској улици полио бензином два возила и запалио их.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.
Ало.рс
