ПОЛИО БЕНЗИНОМ, ПА ЗАПАЛИО ДВА АУТОМОБИЛА Ухапшен мушкарац на Новом Београду

МУП ПОЛИЦИЈА СРБИЈЕ

(фото:Илустрација)

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати.

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, ПС Нови Београд, у сарадњи са Трећим основним јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Н. Г. (1960) ) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела изазивање опште опасности и угрожавање сигурности.

Он се сумњичи да је данас у Првомајској улици полио бензином два возила и запалио их.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

Ало.рс